Pärnu Motoclubi 2019 hooaja lõpupidu

Head Klubikaaslased, Toetajad, Sõbrad ja Fännid!
Pärnu Motoclub´i 2019 sportlik hooaeg on väga edukalt möödunud ning on aeg taas ühiselt ja meeleolukalt tehtut meenutada, parimaid tunnustada ning meie kalleid Toetajaid ja Abilisi tänada.
Meeleolukas ja meeldiv koosviibimine leiab aset 30.novembril 2019,
Pärnus, restoranis Umberto (Port Artur 2, IV korrus).
Uksed avatakse meile kell 18:00.
Kohale palume saabuda võimalusel hiljemalt kella 18:30-ks!
Saabumisel ootab Teid meeldiv tervitusjook ning lauataga soe ja maitsev kõhutäis koos keelekastega.
Seejärel pöörame tähelepanu õhtu Tegijatele, kiidame Parimaid, täname Toetajaid, vahepalaks etteasted üllatajatelt ja piduliku osa lõpetuseks nagu ikka tort ning kohv/tee.Loomulikult on avatud ka baar, kust ise head ja paremat, söögi alla ja söögi peale juurde osta saate.
Meie Klubi pidulikule hooaja lõpetamisele on oodatud kõik meie Klubiliikmed, Sportlased, nende Pered, meie head Toetajad, Sõbrad ja Fännid.
Osalemistasu:
35.- EUR täiskasvanu;
15.- EUR laps (10a-15a;)
Alla 10a lapsed tasuta!
Raha tuleb üle kanda MTÜ PÄRNU MOTOCLUB´i arveldusarvele: EE532200221019588635,
hiljemalt 25.11.20189. Selgitusse märkida “ Lõpupidu ja osalejate Nimed + lapsed”.
Kohtumiseni restoranis “Umberto”!
Sinu, Pärnu Motoclub