MTÜ PÄRNU MOTOCLUB asutati 2001 aastal.
Kõigepealt oli meie nimi krossiraja asukohajärgselt “Eametsa Motoklubi”, mis peale “Tootsi Motoklubi” sõbraliku seltskonnaga ühinemist, sai uue ja tänaseni kestva nime “Pärnu Motoclub MTÜ”.

Meie Klubi põhimõte on teha koos trenni, hoolitseda koos tsiklite eest, koguda ja leida raha ühiste treening- ja muude, sportlike ja mittesportlike väljasõitude tarvis, ning ehitada lõplikult välja meie oma “Pärnu Lennuvälja Motopark”.

Tänaseks on Klubi saanud endale juurde palju häid sõitjaid ja on peaaegu valmis ehitanud ka oma motokompleksi, ning seadnud endale ülesanneteks juba palju suuremad eesmärgid.
Meie Klubil toimib väga edukalt noorte krossikoolitus ja samuti on meil pakkuda teistele krossiklubidele nii krosside korraldamise- kui ka kohtunike koolitust.
Suurvõistlustest on traditsiooniliseks saanud meie igaaastased EMV jäärajas, EKV talvises kestvuskrossis, EMV suvises kestvuskrossis ja Loomulikult meie “Pärnu Kuninga” motokross.

Igapäevaselt tegeleme täna oma radade (Pärnu Lennuvälja Motopark ja Potsepa karjäär) korrashoidmise ja arendamisega, sportlike ürituste ja võistluste korraldamisega, ning noorte perspektiivkate sportlaste leidmisega ja nende koolitamisega.

Meie üheks peamiseks põhimõtteks oleks tuua motokross Pärnule veel lähemale ja kättesaadavamaks Pärnu noortele motosportlastele ja kõigile selle spordiala huvilistele ja fännidele.

2004.a. liitusid meie klubiga veemoto sportlased ja seoses sellega moodustus Pärnu Motoclub´i juurde ka Veemoto osakond.

Pärnu Motoclub´i liikmeks saamiseks pead olema aktiivne motospordist huvitatud inimene, kellel on huvi kõigi klubi ettevõtmiste ja ürituste vastu.

PÄRNU MOTOCLUB MTÜ LIIKMEKSASTUMISE AVALDUS

LIIKMEST VÄLJAASTUMISE AVALDUS